RSS
sobota, 23 marca 2013
Nie byłabym sobą, gdybym nie zrobiła czegoś związanego z króliczkiem:) Inspiracją do wykonania tego charmsa w technice Art Clay był Niuś. Niuś to mój ukochany zwierzaczek, który przeżył już ze mną wiele lat, a mimo poważnego uszczerbku na zdrowiu nadal cieszy się życiem. Biała cyrkonia symbolizuje oczywiście jego biały kolor futerka;)





niedziela, 17 marca 2013
 Inspiracją do wykonania bransoletki była książka Sapkowskiego "Ostatnie życzenie", czyli przygody Wiedźmina. Świat fantasy stworzony przez Pana Andrzeja tak na mnie wpłynął, że postanowiłam wykorzystać co mi w głowie siedzi i tak oto powstała bransoletka wykonana w technice Art Clay.
Na bazowym "talerzyku" umieściłam 3 cyrkonie: szafirową, ametystową i jasno- różową. Na obciążniku w kształcie kłódki również widnieje cyrkonia- szafirowa. Obciążnik jest dwustronny. 

Na drugim talerzyku są 2 cyrkonie- oranżowa i rubinowa. Jest ciut mniejszy od pierwszego i chyba dzięki temu bardziej urokliwy:)
Całość została zoksydowana i wypolerowana.







A tak wyglądała jeszcze przed podrasowaniem, bez drugiego talerzyka:

wtorek, 12 marca 2013
Do glinki Art Clay zabierałam się jak do jeża. Ale w końcu, po 2 latach braku czasu udało się! Moje pierwsze Art Clayowe dzieło gotowe:) Nad serduszkowym wisiorkiem ze srebra pr. 999 spędziłam cały dzień, choć wygląda tak niepozornie... To na pewno nie mój ostatni wyrób tą techniką, wciągnęło mnie:)