RSS
niedziela, 19 kwietnia 2015
Z tymi kolczykami siedziałam dość długo, bo zanim udało mi się utworzyć odpowiednio drobny rozmiar, to ulepiłam kilka większych kwiatuszków ;) Na drobnym uszku mojej małej Klientki będą się prezentować cudnie! Zrobione oczywiście w technice ArtClay, połączone ze srebrem pr.925, różowe cyrkonie.

18:51, delecja
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 30 marca 2015
Kolczyki i wisiorek Magdaleny, kryształy Swarovskiego Crystal i srebroniedziela, 29 marca 2015
Kolczyki p. Lidii - kryształy Swarovskiego Crystal AB i srebroniedziela, 08 grudnia 2013
Kwiatuszki powstały wskutek przymusowego siedzenia w domu przez Ksawerego podczas weekendu ;) Są malutkie, delikatne i niezwykle urocze. Środek kwiatuszka ozdobiłam cyrkonią w kolorze szafirowym. Całość wykonana od podstaw w technice Art Clay

piątek, 10 maja 2013
Bransoletka wykonana z glinki Art Clay ze srebra pr. 999, ozdobiona dwiema cyrkoniami w kolorach: cytrynowym i rubinowym. Obciążnik ma wtopioną białą cyrkonię. Talerzyk został zawieszony na srebrnym łańcuszku pr. 925. Całość została zoksydowana i wypolerowana. 

sobota, 23 marca 2013
Nie byłabym sobą, gdybym nie zrobiła czegoś związanego z króliczkiem:) Inspiracją do wykonania tego charmsa w technice Art Clay był Niuś. Niuś to mój ukochany zwierzaczek, który przeżył już ze mną wiele lat, a mimo poważnego uszczerbku na zdrowiu nadal cieszy się życiem. Biała cyrkonia symbolizuje oczywiście jego biały kolor futerka;)

niedziela, 17 marca 2013
 Inspiracją do wykonania bransoletki była książka Sapkowskiego "Ostatnie życzenie", czyli przygody Wiedźmina. Świat fantasy stworzony przez Pana Andrzeja tak na mnie wpłynął, że postanowiłam wykorzystać co mi w głowie siedzi i tak oto powstała bransoletka wykonana w technice Art Clay.
Na bazowym "talerzyku" umieściłam 3 cyrkonie: szafirową, ametystową i jasno- różową. Na obciążniku w kształcie kłódki również widnieje cyrkonia- szafirowa. Obciążnik jest dwustronny. 

Na drugim talerzyku są 2 cyrkonie- oranżowa i rubinowa. Jest ciut mniejszy od pierwszego i chyba dzięki temu bardziej urokliwy:)
Całość została zoksydowana i wypolerowana.A tak wyglądała jeszcze przed podrasowaniem, bez drugiego talerzyka:

wtorek, 12 marca 2013
Do glinki Art Clay zabierałam się jak do jeża. Ale w końcu, po 2 latach braku czasu udało się! Moje pierwsze Art Clayowe dzieło gotowe:) Nad serduszkowym wisiorkiem ze srebra pr. 999 spędziłam cały dzień, choć wygląda tak niepozornie... To na pewno nie mój ostatni wyrób tą techniką, wciągnęło mnie:)


niedziela, 15 lipca 2012
Dziś przedstawiam Państwu plecione kule w wersji przedłużonej.
Bicone w kolorze Jet i Crystalsobota, 14 lipca 2012
Plecione kolczyki z kryształków Swarovskiego oraz srebra w kolorze Golden Shadow

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5