Blog > Komentarze do wpisu

Biały Króliczek

Nie byłabym sobą, gdybym nie zrobiła czegoś związanego z króliczkiem:) Inspiracją do wykonania tego charmsa w technice Art Clay był Niuś. Niuś to mój ukochany zwierzaczek, który przeżył już ze mną wiele lat, a mimo poważnego uszczerbku na zdrowiu nadal cieszy się życiem. Biała cyrkonia symbolizuje oczywiście jego biały kolor futerka;)

sobota, 23 marca 2013, delecja

Polecane wpisy

Komentarze
2013/07/30 11:09:54
Blog bardzo mi się podoba - jest jednym z lepszych poświęconych tematyce biżuterii, jakie widziałam. Biały króliczek to oryginalna ozdoba. Nie jest tandetny, lecz stylowy. Bardzo podobają mi się srebrne wyroby biżuteryjne. Lubie kolczyki, pierścionki i naszyjniki wykonane z tego metalu szlachetnego. Srebro mniej negatywnie odbija się także na naszych portfelach. Wystarczy spojrzeć na srebrne pierścionki zaręczynowe - ceny są znacznie niższe niż w przypadku platynowych czy złotych. Lubię połączenie ciekawych wzorów ze srebrnymi łańcuszkami. Jest świetnym dodatkiem do stroju nastolatki - ale nie tylko. Pozostałe propozycje są również bardzo ciekawe, ale nie dorównują tej. :)
-
2014/07/06 13:42:07
Interesująca stronka,kocham biżuterię kolekcjonuję i kataloguję interesujące strony ,w przygotowaniu mega blog na temat ozdób ciała na przestrzeni wieków,oto również interesująca strona znaleziona kilka dni temu:
Moda na biżuterię srebrną